MENU
GJEJ

Service

Ajo që na bën më të mirën është respekti dhe përkushtimi ndaj secilit klient. Ne jemi një biznes familjar dhe bëjmë çmos për t'ju kënaqur

Të ofruara për ty

Komoditetet

 • televizor digjital
 • televizor smart
 • televizion kabllor
 • televizor i thjeshtë
 • ajër i kondicionuar
 • ngrirje
 • tharëse flokësh
 • frigorifer
 • tualet shtesë
 • kabinë dushi
 • artikuj të tualetit
 • aksesorët e tualetit
 • vaskë ose dush
 • dush
 • tualet
 • ballkoni
 • pamje nga oborri
 • pamja e bukur nga ballkoni
 • pamja e qytetit
 • pamje e pjesshme nga deti
 • ballkon me pamje anësore nga deti
 • pamja e kopshtit
 • internet
 • Wi-Fi
 • krevat king
 • dy krevate tek
 • pasqyrë
 • dollap
 • karrige
 • tavolinë
 • garderobë
 • dhomë që nuk lejohet cigarja
 • hedhja e mbeturinave
 • oxhak
 • dhoma e qëndrimit
 • pasqyrë kozmetike
 • komplet higjenikesh
 • pamja e gjirit
 • krevat çift
 • karrige
 • pamja e detit
 • krevat marinari
 • menu
 • i sigurt
 • dezinfektues duarsh
 • televizor
 • hekur
 • faks
 • tualet
 • lavatriçe
 • syze
 • alarmi i orës
 • pamja e malit
 • dy krevate individuale ose një krevat çift
 • krevat shumë i madh
 • dy krevate çift
 • gardërobë rrëshqitëse
 • tavolinë pune
 • mobilje ekskluzive
 • krevat tek
 • set mobiljesh
 • llambë tavoline
 • frigorifer i vogël
 • llambë
 • çarçfë hipoalergjikë
<?xml version="1.0" encoding="UTF-8"?>